Jak wykonać

PROFESJONALNĄ DOKUMENTACJĘ

w CAD Decor 3.0/ 3.1

...

w CAD Decor 3.0/ 3.1

...

Kursy przeznaczone są dla wszystkich, którzy nie są zadowoleni z dotychczasowego sposobu wykonywania dokumentacji bazującego na innych programach graficznych, potrzebują informacji jak korzystać z modułu dokumentacji w programie CAD Decor 3.1 lub chcieliby otrzymać wytyczne jak powinna wyglądać profesjonalnie przygotowana dokumentacja techniczna projektu. 

Wykonanie dokumentacji kosztuje Cię zbyt dużo wysiłku? Nie chcesz tracić czasu na przerysowywanie kładów ścian i przekrojów do innego programu graficznego? Chcesz dopracować szatę graficzną? Pragniesz, by Twoja dokumentacja była zrozumiała zarówno dla fachowców jak i inwestorów? Potrzebujesz wiedzy na temat dobrych praktyk i technicznych aspektów dokumentacji? Chcesz dzięki temu oszczędzić czas i pieniądze? W takim razie zapraszam na moje szkolenia!

Co znajdziesz w kursie ?

Kurs on-line „Moduł dokumentacji od A do Z” w przejrzysty sposób wyjaśnia jak efektywnie używać modułu dokumentacji technicznej w programie CAD Decor 3.1. Szkolenie to przeznaczone jest zarówno dla osób, które z modułem nie miały jeszcze styczności jak i dla tych, które taką próbę podjęły, lecz szybko się zniechęciły. Kurs w skondensowany sposób prezentuje wszystkie możliwości i zalety modułu dokumentacji. Jeśli chcesz skończyć z rysowaniem kładów czy przekrojów w innych programach, zacząć korzystać z automatycznego generowania rysunków, zrozumieć czym różnią się poszczególne strony dokumentacji, do czego służą ikonki, jak tworzyć tabelki – ten kurs jest dla Ciebie!

Kurs przeznaczony jest dla osób, które ukończyły szkolenie „Moduł dokumentacji od A do Z” lub znają już dobrze ten moduł, ale chcą dowiedzieć się jak powinna wyglądać profesjonalna dokumentacja. Bazując na mojej wiedzy zdobytej na studiach architektonicznych oraz ponad 10-letnim doświadczeniu zawodowym zaprezentuję jak prawidłowo wykonać dokumentację techniczną projektu łazienki w programie CAD Decor 3.1, pokażę dobre praktyki branżowe i podpowiem jak uniknąć błędów. Jeśli wciąż masz problem ze stworzeniem czytelnej dokumentacji, wykonywaniem rysunków technicznych instalacji, nie wiesz jakie symbole czy zapisy powinny zawierać, jak stworzyć spójną szatę graficzną – ten kurs jest dla Ciebie!

Ile kosztuje KURS ?

kupując kurs otrzymasz przede wszystkim PAKIET PRAKTYCZNEJ, SPRAWDZONEJ WIEDZY

12-cio miesięczny dostęp do platformy szkoleniowej z lekcjami video z wiedzą teoretyczną

CENA kursu

348 zł, – zł

282,92 zł + Vat)

UWAGA !
dla osób zapisanych na newslettera
co jakiś czas na maila wpadnie niespodzianka:
paczka fajnych tekstur, modele 3D czy ciekawy tutorial.

Przeczytaj opinie osób, które kupiły kursy naszej Akademii :

Monika Górka
Monika GórkaMG Design
Czytaj więcej
Kurs petarda ! Porusza wszystkie interesujące mnie zagadnienia. Mnóstwo wiedzy. Moje wizualizacje są teraz o niebo lepsze. Bardzo miły głos prowadzącej - dobrze się go słucha. Baaaardzo dziękuję !
Paulina Szubarczyk
Paulina Szubarczyk@atomprojekty
Czytaj więcej
Kurs jest świetny! Ogromna ilość wiedzy i wskazówek przekazana w przystępny, zrozumiały sposób. Forma kursu daje możliwość dopasowania nauki do indywidualnych potrzeb. Można kilkukrotnie wracać do fragmentów, które nas interesują lub pominąć to, co akurat nie jest na potrzebne. Możliwość pracy na dołączonym modelu sypialni to też genialny pomysł - od razu można przetestować wszystkie wskazówki. Gratis w postaci modeli i tekstur to wisienka na torcie. Serdecznie polecam !!
Paulina Łukasiuk
Paulina ŁukasiukPaulina Łukasiuk Design
Czytaj więcej
Polecam serdecznie, świetny kurs! Zarówno dla osoby początkującej jak i bardziej zaawansowanej w obsłudze pragramu CAD DECOR PRO 3.0. Basia przedstawia gotowe rozwiązania dla poszczególnych parametrów ustawień, ale też bardzo dokładnie w przystępny sposób tłumaczy zasadę ich działania. Dając tym samym światną podstawę do samodzielnej dalszej pracy. Każdemu kto nie ma dużo czasu na zabawę "suwaczkami" aby dojść do idealnych ustawień dla realistycznej wizualizacji lub sam nie może opanować pewnych zagadnień polecam serdecznie! Warto wyciągnąć z programu maksymalnie ile się da! 🙂
Joanna Paszlowska
Joanna PaszlowskaArchiPa
Czytaj więcej
Rewelacyjny kurs - polecam. Zawsze miałam problem z doświetleniem sceny w wizualizacji. Tutaj mogłam przećwiczyć krok po kroku ustawienia dla sceny w dzień ale tez i wieczorem. Klienci doceniają wizualizacje kiedy mogą sobie wyobrazić klimat jak siedzą wieczorkiem przy kominku :-). Jeszcze raz bardzo dziękuję za dużą dawkę konkretnej wiedzy.
Katarzyna Jagiełło
Katarzyna Jagiełło@username
Czytaj więcej
Kurs on line "Realistyczna wizualizacja w CAD Decor 3,0" przygotowany przez Barbarę jest przejrzysty i w prosty sposób tłumaczony. Przerobiłam dopiero małą cześć kursu i nie mogę się doczekać, kiedy znajdę kolejną wolną chwilę na dalszą jego realizację. Dołączane bonusy są bardzo pomocne. Mam nadzieję, że będę pojętną uczennicą i wyniosę z tego kursu wszystko co dla nas zaplanowałaś i będę potrafiła twoje wskazówki w pełni zastosować przy przygotowywaniu własnych wizualizacji. 🙂
Agnieszka Sejfryd
Agnieszka SejfrydAgnieszka Sejfryd interieurarchitect
Czytaj więcej
Pracuje w programie 3ci miesiąc, zanim kupiłam CD 3, byłam na szkoleniu w firmie w CD w Poznaniu, Nauczyłam się podstaw, kurs Akademii uzupełnił mi wiadomości których nie dostałam w Poznaniu. To jest bardzo dla mnie pomocne móc samej spokojnie wszystko przerobić. Ja głownie projektuje meble, więc materiały i właściwości są dla mnie najważniejsze . Wspaniała jest ostatnie wrzutka z dobrym drewnem . Już wykorzystałam, dziękuję za kurs jest super !
Ewa Kaczor
Ewa KaczorŁazienkomania Ewy
Czytaj więcej
Barbara nie miała ze mną łatwo, wahałam się nad zakupem kursu, ale teraz nie żałuję. Dostałam od Szefowej (Barbary W.) kopniaka na dalszy rozwój. Czuję, że nie stoję w miejscu, a każdego dnia odkrywam nowe możliwości programu, bawię się ustawieniami, ciągle eksperymentuję. Barbaro dzięks 😗
Iza Szczególska
Iza Szczególskaarchitekt wnętrz
Czytaj więcej
Jako początkujący użytkownik programu bardzo doceniam to szkolenie. Autorka bardzo dokładnie pokazuje, jak każdy z parametrów wizualizacji kształtuje obraz. Dzięki temu staję się w pełni samodzielna w przedstawianiu swoich pomysłów za pomocą programu CAD DECOR. Liczne przykłady i wykonane ćwiczenia sprawiły, że świadomie korzystam z licznych ustawień i opcji jakie dostarcza CAD DECOR. Atrakcyjność lekcji podnosi ciepły, radiowy głos Pani Barbary.
Poprzedni
Następny

mgr inż. Ewa Szymczak

Prowadząca kurs

Ewa Szymczak jest magistrem inżynierem architektury, absolwentką Politechniki Krakowskiej, stypendystką Technische Universität Kaiserslautern oraz posiadaczką dyplomu Royal Institute of British Architect. Pierwsze kroki zawodowe stawiała w biurze architektonicznym Nick&Partner w Monachium. Przez ponad 4 lata , pracując w Studio ADS współtworzyła takie projekty jak terminal na lotnisku Poznań Ławica czy Sale Ziemi . W roku 2011 zdobyła uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń. W 2012 założyła własne biuro projektowe – Biuro projektowe Ewa Szymczak.

Masz jeszcze jakieś pytanie?

kontakt@akademiadobregoprojektu.pl

Przewiń do góry