CHECK LISTA do prawidłowej inwentaryzacji

Prezent dla Ciebie na powitanie. Pobierz przydatna CHECK LISTĘ i wykonuj inwentaryzację szybko i sprawnie.

Szlifujemy warsztat Projektanta

Witamy w Akademii Dobrego Projektu !

W miejscu, które sprawi, że Wasze projekty będą coraz lepsze i bardziej profesjonalne.

W miejscu pełnym przydatnych narzędzi w codziennej pracy Projektanta Wnętrz.

W miejscu gdzie możesz szlifować swój techniczny warsztat Projektanta Wnętrz.

Szlifujemy warsztat Projektanta

A w jaki sposób pomagamy ?

Kompleksowe KURSY i SZKOLENIA

Najbardziej obszerne i kompleksowe kursy dla projektantów wnętrz. Prawdziwe kompendium wiedzy technicznej. Tego nie dowiesz się na studiach !

Grupa techniczna dla architektów wnętrz

Dołącz do naszej społeczności na FB. Pytaj, poszerzaj wiedzę dziel się swoim doświadczeniem w największej grupie zrzeszającej samych profesjonalistów.

Webinary z ekspertami

Tematyczne webinary z ekspertami z branży wnętrzarskiej: producentami i wykonawcami. Olbrzymia dawka wiedzy prosto od praktyków.

Niezbędnik architekta

W naszym sklepie znajdziesz niezbędne i przydatne narzędzia do codziennej pracy projektanta wnętrz tj; umowy, harmonogramy, listy pytań do klienta itp...

Szlifujemy warsztat Projektanta

Polecane KURSY i SZKOLENIA

Nasze kursy i szkolenia to prawdziwe Kompendium Wiedzy Projektanta Wnętrz.

Czyli WSZYSTKO to co Projektant Wnętrz powinien wiedzieć o:

TU KARUZELA Z KURSAMI :

Wszystko o:

ELEKTRYKA

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Oświetlenie:

SZYNOPRZEWODY

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Oświetlenie:

LINIE ŚWIETLNE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Wszystko o:

DRZWI

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Zobacz co ZYSKASZ szlifując z nami swój warsztat:

Zyskasz wiedzę praktyczną, którą zwykle zdobywa się latami ucząc się na własnych błędach.
Pozwoli to robić Ci bardziej PROFESJONALNE projekty i zyskać pewność w kontaktach z inwestorem i wykonawcami. 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. 
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Rozmawiamy z producentami z branży wnętrzarskiej i sprawdzamy, które rozwiązania ułatwią nam pracę,
które są dobrej jakości i sprawdzą się w naszych i Waszych projektach.
Zabieramy Was do showroomów i na hale produkcyjne, pokazujemy realne produkty,
w waszym imieniu zadajemy pytania …. zdanie do zmiany
Ale też zabieramy Was na prawdziwe budowy, pokazujemy realne problemy i sposoby ich rozwiązań.

Przeczytaj opinie osób, które kupiły nasze kursy:

Katarzyna Fatalskakurs - PROFESJONALNY PROJEKT ŁAZIENKI
Czytaj więcej
Kurs bardzo merytoryczny. Jeśli kiedykolwiek miałam wątpliwości co do jakiś kwestii projektowych to po tym kursie wszystkie się wyjaśniły. Najbardziej interesowały mnie tematy takie jak wentylacja, ogrzewanie czy elektryka, które są tutaj omówione w bardzo praktyczny sposób. Moim zdaniem każdy początkujący lub niepewny siebie projektant powinien to obejrzeć. Na pewno będę wracała do kursu i kupiłabym go jeszcze raz bez zastanowienia!
Oktawia Ruszelkurs - PROFESJONALNY PROJEKT ŁAZIENKI
Czytaj więcej
... właśnie obejrzałam dostępny materiał dotyczący kursu projektowania łazienek. Jestem osobą dosyć krótko w branży. Przed przygotowaniem każdego projektu dużo szukam informacji w internecie, forach, książkach, tak żeby nie popełniać błędów i oferować klientom dobrą jakość. Dla mnie kurs jest bardzo dobrze merytorycznie przygotowany i uważam, że w pełni wyczerpuje wszystkie zagadnienia związane z projektowaniem łazienki. Początkowo wydawał się zawierać same podstawy, jednak w miarę rozwinięcia zagadnień wiele się nauczyłam. Kurs jest bardzo dobrze zaprezentowany. Wszystkie cenne informacje są dostępne w formie pdf. Widok nauczyciela ułatwia przyswajanie wiedzy. Ma się wrażenie jakby się uczestniczyło w zajęciach.
Kinga Cybińskakurs - PROFESJONALNY PROJEKT ŁAZIENKI
Czytaj więcej
Projektuję kilka lat , a w kursie znalazły się rzeczy o których nie miałam pojęcia, kurs porządkuje już zdobytą wiedzę a dla początkujących to powinna być lektura obowiązkowa. Także bardzo dziękuję za ogrom pracy który Pani włożyła w przygotowanie kursu. Kończyłam Wyższą Szkołę Techniczną w Katowicach i bardzo żałuję, że tam nie dowiedziałam się tego co Pani przekazuje w kursie , zaoszczędziłoby mi to bardzo dużo pracy. (Spokojnie może Pani wykładać na uczelni ) Także jeszcze raz dziękuję i czekam na następne kursy.
Hanna Kocimskakurs - PROFESJONALNY PROJEKT ŁAZIENKI
Czytaj więcej
Jestem ogromną fanką kursów Akademii !!! Przerobiłam już kilka - wszystkie super ! Najpierw te z wizualizacji a teraz „Techniczny o łazienkach”. Pracuję już kilka lat jako projektant i się zastanawiałam czy go potrzebuję ... no i ... Kurs PETARDA !!! Myślałam, że właściwie to wszystko wiem o projektowaniu łazienek ... hmmm, jak bardzo się myliłam. Tyle wiedzy się nie spodziewałam ! Wszystko fajnie ogarnięte, temat po temacie... Polecam gorącu każdemu - nawet tym co już parę lat pracują w zawodzie !
Klaudia Tworowskakurs - PROFESJONALNY PROJEKT ŁAZIENKI
Czytaj więcej
Przerobiłam cały kurs łazienek i jest naprawdę super! Wszystkie potrzebne informacje zawarte, dobrze sprecyzowane, aż przyjemnie sie ogląda :))) ! Kurs bardzo mi pomógł zrozumieć zasady projektowania łazienki, jak widać małe pomieszczenie wcale nie jest takie łatwe. z niecierpliwością czekam na kolejne kursy:)
Dorota Czarneckakurs - PROFESJONALNY PROJEKT ŁAZIENKI
Czytaj więcej
Nie lubię projektowania łazienek, to dla mnie długie godziny na budowaniu układu funkcjonalnego, dobieraniu elementów w zgodzie z przepisami, ergonomią i oczekiwaniami Klienta. Kompendium prowadzi "za rączkę" od początku do końca procesu projektowego tłumacząc i podpowiadając. Ten kurs to kolejny, niezwykle udany zakup, który w moim przypadku już procentuje 🙂
Monika Górka
Monika Górkakurs - Realistyczna wizualizacja w Cad Decor
Czytaj więcej
Kurs petarda ! Porusza wszystkie interesujące mnie zagadnienia. Mnóstwo wiedzy. Moje wizualizacje są teraz o niebo lepsze. Bardzo miły głos prowadzącej - dobrze się go słucha. Baaaardzo dziękuję !
Paulina Szubarczyk
Paulina Szubarczykkurs - Realistyczna wizualizacja w Cad Decor
Czytaj więcej
Kurs jest świetny! Ogromna ilość wiedzy i wskazówek przekazana w przystępny, zrozumiały sposób. Forma kursu daje możliwość dopasowania nauki do indywidualnych potrzeb. Można kilkukrotnie wracać do fragmentów, które nas interesują lub pominąć to, co akurat nie jest na potrzebne. Możliwość pracy na dołączonym modelu sypialni to też genialny pomysł - od razu można przetestować wszystkie wskazówki. Gratis w postaci modeli i tekstur to wisienka na torcie. Serdecznie polecam !!
Paulina Łukasiuk
Paulina Łukasiukkurs - Realistyczna wizualizacja w Cad Decor
Czytaj więcej
Polecam serdecznie, świetny kurs! Zarówno dla osoby początkującej jak i bardziej zaawansowanej w obsłudze pragramu CAD DECOR PRO 3.0. Basia przedstawia gotowe rozwiązania dla poszczególnych parametrów ustawień, ale też bardzo dokładnie w przystępny sposób tłumaczy zasadę ich działania. Dając tym samym światną podstawę do samodzielnej dalszej pracy. Każdemu kto nie ma dużo czasu na zabawę "suwaczkami" aby dojść do idealnych ustawień dla realistycznej wizualizacji lub sam nie może opanować pewnych zagadnień polecam serdecznie! Warto wyciągnąć z programu maksymalnie ile się da! 🙂
Joanna Paszlowska
Joanna Paszlowskakurs - Realistyczna wizualizacja w Cad Decor
Czytaj więcej
Rewelacyjny kurs - polecam. Zawsze miałam problem z doświetleniem sceny w wizualizacji. Tutaj mogłam przećwiczyć krok po kroku ustawienia dla sceny w dzień ale tez i wieczorem. Klienci doceniają wizualizacje kiedy mogą sobie wyobrazić klimat jak siedzą wieczorkiem przy kominku :-). Jeszcze raz bardzo dziękuję za dużą dawkę konkretnej wiedzy.
Katarzyna Jagiełło
Katarzyna Jagiełłokurs - Realistyczna wizualizacja w Cad Decor
Czytaj więcej
Kurs on line "Realistyczna wizualizacja w CAD Decor 3,0" przygotowany przez Barbarę jest przejrzysty i w prosty sposób tłumaczony. Przerobiłam dopiero małą cześć kursu i nie mogę się doczekać, kiedy znajdę kolejną wolną chwilę na dalszą jego realizację. Dołączane bonusy są bardzo pomocne. Mam nadzieję, że będę pojętną uczennicą i wyniosę z tego kursu wszystko co dla nas zaplanowałaś i będę potrafiła twoje wskazówki w pełni zastosować przy przygotowywaniu własnych wizualizacji. 🙂
Agnieszka Sejfryd
Agnieszka Sejfrydkurs - Realistyczna wizualizacja w Cad Decor
Czytaj więcej
Pracuje w programie 3ci miesiąc, zanim kupiłam CD 3, byłam na szkoleniu w firmie w CD w Poznaniu, Nauczyłam się podstaw, kurs Akademii uzupełnił mi wiadomości których nie dostałam w Poznaniu. To jest bardzo dla mnie pomocne móc samej spokojnie wszystko przerobić. Ja głownie projektuje meble, więc materiały i właściwości są dla mnie najważniejsze . Wspaniała jest ostatnie wrzutka z dobrym drewnem . Już wykorzystałam, dziękuję za kurs jest super !
Ewa Kaczor
Ewa Kaczorkurs - Realistyczna wizualizacja w Cad Decor
Czytaj więcej
Barbara nie miała ze mną łatwo, wahałam się nad zakupem kursu, ale teraz nie żałuję. Dostałam od Szefowej (Barbary W.) kopniaka na dalszy rozwój. Czuję, że nie stoję w miejscu, a każdego dnia odkrywam nowe możliwości programu, bawię się ustawieniami, ciągle eksperymentuję. Barbaro dzięks 😗
Iza Szczególska
Iza Szczególskakurs - Realistyczna wizualizacja w Cad Decor
Czytaj więcej
Jako początkujący użytkownik programu bardzo doceniam to szkolenie. Autorka bardzo dokładnie pokazuje, jak każdy z parametrów wizualizacji kształtuje obraz. Dzięki temu staję się w pełni samodzielna w przedstawianiu swoich pomysłów za pomocą programu CAD DECOR. Liczne przykłady i wykonane ćwiczenia sprawiły, że świadomie korzystam z licznych ustawień i opcji jakie dostarcza CAD DECOR. Atrakcyjność lekcji podnosi ciepły, radiowy głos Pani Barbary.
Anna Penar
Anna Penarkurs - Realistyczna wizualizacja w Cad Decor
Czytaj więcej
Serdecznie polecam ten kurs-jak dla mnie to rewelacja! Chyba większość z nas ma problem z np. podświetleniem sceny i nie tylko,jednakże po tym kursie to już nie problem.Pani Basia bardzo dokładnie i powoli tłumaczy zasady działania i zrozumienia programu. Kurs jest na tyle fajny,że w każdej chwili możemy wrócić do wybranego fragmentu (ćwiczenia) i ćwiczyć,ćwiczyć,ćwiczyć! Zdecydowanie polecam kurs,bo to naprawdę spora dawka wiedzy, na którą brakło czasu na szkoleniu w Poznaniu.
Joanna Kret
Joanna Kretkurs - Jak szybko wykonać sztukaterię w Cad Decor
Czytaj więcej
Nie wahałam się przed zakupem mini szkolenia"Jak szybko wykonać sztukaterię w Cad Decor". Wiedziałam,iż otrzymam rzetelny zastrzyk wiedzy od fachowca. Szybko, sprawnie i jasno wytłumaczone. I życie stało się odrobinę łatwiejsze 🙂.Dziękuję.
Poprzedni
Następny

Zapisz się do Strefy Wiedzy Akademii

żeby regularnie otrzymywać wartosciowe materiały:

.

Akademia Dobrego Projektu

kontakt@akademiadobregoprojektu.pl

Przewiń do góry