akademia dobrego projektu

Witajcie na naszej platformie edukacyjnej dla projektantów wnętrz!

Naszą mocną stroną jest wspaniała grupa ekspertów, którzy z nami współpracują

Barbara Węgrzyn

Architektem Wnętrz jestem z zamiłowania ale i też z wykształcenia. Ukończyłam studia na Akademii Sztuk Pięknych na wydziale Architektury Wnętrz i Wzornictwa Przemysłowego we Wrocławiu.  Wykonywałam projekty zarówno dla klientów indywidualnych jak i takich firm jak Wajnert, MARKO, SKOK, Media Markt, Euro AGD, Logitech czy Samsung….Setki zrealizowanych projektów, tysiące różnych przypadków skłoniły mnie do dzielenia się swoim doświadczeniem zdobytym „na placu boju”. 
Jestem zafiksowanana na punkcie funkcjonalności, ergonomii skierowanej na indywidualnego użytkownika, poprawności projektów pod względem technicznym, zgodnych z obowiązującymi normami. 

Prywatnie: mama cudownego nastolatka /kosmity informatyka/ i żona szalonego gościa…a do tego straszna kociara! 

Ewa Szymczak

Ukończyłam Wydział Architektury i Urbanistyki na Politechnice Krakowskiej. Posiadam dyplom RIBA. Byłam stypendystką na Technische Universität Kaiserslautern, a pierwsze kroki zawodowe stawiałam w biurze Nickl Architekten w Monachium. Przez ponad 4 lata współtworzyłam ciekawe projekty architektoniczne w pracowni projektowej Studio ADS w Poznaniu (m.in. terminal na lotnisku Poznań Ławica, halę 15 na MTP). Zdobyłam uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń. Ze względu na wykształcenie mocno skupiam się na aspektach budowlanych i dokumentacji technicznej projektu. 

Prywatnie: super-zorganizowana mama trójki wesołych dzieciaków, żona perfekcjonisty 🙂 Kocham włóczyć się po górach !

akademia dobrego projektu

Poznaj nas i dowiedz się dlaczego?

Mamy prawdziwą misję...

Stworzyłyśmy tu miejsce, które da Wam najlepsze i najbardziej przydatne materiały w Waszej pracy! Naszym celem było stworzenie takiej przestrzeni, w której architekci wnętrz będą mogli rozwijać swoje umiejętności, wzajemnie się wspierać i zdobywać nową wiedzę. Jako projektantki wnętrz z wieloletnim stażem, wiemy, jak ważne jest posiadanie solidnej wiedzy technicznej. Dlatego na naszej platformie skupiamy się na tematach technicznych, które są kluczowe dla projektantów. Opracowałyśmy szereg materiałów dotyczących takich właśnie zagadnień!

Projektuj profesjonalnie!

Ponadto, jako osoby, które kiedyś również zaczynały swoją przygodę z projektowaniem wnętrz, zdajemy sobie sprawę z problemów, z jakimi można się spotkać na początku drogi. Dlatego pokazujemy praktyczne aspekty projektowania, które pomogą Wam uniknąć częstych błędów i ułatwią pracę.

Piękna wizualizacja to nie wszystko

W internecie można znaleźć wiele informacji na temat projektowania wnętrz, jednak nie zawsze można odróżnić wartościowe źródła od tych, które nie są wiarygodne. Na naszej platformie znajdziecie wyłącznie sprawdzone i potwierdzone informacje, które pomogą Wam wzbogacić Waszą wiedzę i umiejętności.

Jesteśmy przekonane, że nasza platforma edukacyjna dla projektantów wnętrz pomoże Wam w rozwoju i osiąganiu lepszych wyników w pracy. Korzystaj z naszych materiałów!

"Choć inwestorzy widzą tylko piękne wizualizacje, jako projektanci musimy skupić się także na reszcie, aby nasze projekty były nie tylko estetyczne, ale i funkcjonalne, bezpieczne i zgodne z przepisami prawa" Barbara Węgrzyn

Rysunek góry lodowej - pokarz obrazek

Zobacz gdzie i jak dzielimy się wiedzą

Tiktok

Potrzebujesz luźniejszej formy nauki? Wskakuj na naszego TIKTOKA! Relaks i wiedza w jednym 🙂 Czego chcieć więcej!

Facebook

Największa i najbardziej pomocna grupa TYLKO dla osób zajmujących się projektowaniem wnętrz. U nas nie znajdziesz reklam i spamu. Znajdzie pomoc i wsparcie. Dołącz do naszej GRUPY NA FACEBOOKU

Youtube

Najbardziej konkretne i napakowane wiedzą techniczną WEBINARY z EKSPERTAMI I WYKONAWCAMI! Zasubskrybuj nasz kanał!

Instagram

Posty pełne wiedzy, karuzele tematyczne, cykle Kompendium Projektanta Wnętrz. Odwiedź nasz profil na INSTAGRAMIE!

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter. Nie spamujemy! Dajemy konkretne pigułki wiedzy, informujemy o najważniejszych wydarzeniach. Nie może Cię tam zabraknąć! Przejdź do formularza zapisu!

akademia dobrego projektu

Nasi eksperci

Naszą mocną stroną jest wspaniała grupa ekspertów, którzy z nami współpracują

Zdjęcie Agnieszki Wasilewskiej

Agnieszka Wasilewska-Bazan

Architekt z ponad 15-letnim stażem pracy. Swoje doświadczenie zawodowe nabywałam przez lata w pracowniach projektowych o zróżnicowanej skali i zakresie działalności. Od projektowania basenów, powierzchni biurowych, poprzez centra handlowe, aż po budynki uniwersyteckie. Od ponad 5 lat prowadzi własną pracownię projektową, która w ostatnich latach wyspecjalizowała się w obsłudze klientów komercyjnych - z branży health&beauty oraz powierzchni biurowych. Projektuje kompleksowo - od etapu koncepcji funkcjonalnej, poprzez projekt remontu, projekt technologii, projekt budowlany, projekty branżowe, uzgodnienia z rzeczoznawcami, zgłoszenia i pozwolenia, aż po wisienkę na torcie, czyli projekt architektury wnętrz. Wszystko to zgodnie z Prawem Budowlanym, warunkami technicznymi oraz wymogami Sanepidu. Dla Akademii tworzy kursy specjalistyczne z zakresu wnętrz użyteczności publicznej.

Zdjęcie Karoliny Malickiej

Karolina Malicka

Inspektor Budowlany. W branży działa od 12 lat. Doświadczenie zdobywała na kontraktach wartych wiele milionów złotych, w dużych i prężnie działających firmach budowlanych takich jak Skanska, Budimex, Warbud, Grupa Zue czy Quadrum. d 2016 r. jest inspektorem budowlanym, dość nietypowym i wąsko wyspecjalizowanym, znanym w Social Media jako #WszpilkachNabudowie. . Prowadząc własną firmę, wykonała ponad 3000 odbiorów technicznych domów i mieszkań, działając jako niezależny inspektor, w imieniu klientów kupujących nieruchomość. Dzięki temu, iż ukończyła kierunek Budownictwo, zdobywają tytuł mgr inżyniera budownictwa oraz posiadaniu stosownych uprawnień budowlanych w specjalizacji konstrukcyjno – wykonawczej, może merytorycznie odnieść się do defektów znajdywanych podczas inspekcji nieruchomości. W Akademii dzieli się wiedzą z zakresu poprawnie wykonanego budownictwa.

Zdjęci Kingi konopelko

Kinga Konopelko

Radca prawny przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Lublinie i właścicielka Kancelarii. Udowadnia, że każdy właściciel firmy może pozwolić sobie na spokój prawny w swoim biznesie. Pomaga przedsiębiorcom działać legalnie i bezpiecznie łącząc prawo z podejściem biznesowym. Prowadzi szkolenia prawno-biznesowe. Występuje jako prelegentka na konferencjach biznesowych i ekspertka od prawnych aspektów biznesu. Dzieli się wiedzą i doświadczeniem w publikacjach prawnych. Współtworzy kursy i e-booki prawno-biznesowe. Poza stałym rozwojem prawnym, rozwija się także biznesowo uczestnicząc w szkoleniach biznesowych, Mastermindach, dzięki którym może jeszcze skuteczniej dobierać rozwiązania prawne swoim Klientom. Wraz z Barbarą Węgrzyn współtworzyła dla Akademii Dobrego projektu Wzór umowy na projekt wnętrz oraz była gościem kilku webinarów, poruszając tematy prawne.

Tomasz Jefimow

Od początku pracy zawodowej związany z usługami rynku budowlano-remontowego. Dzięki temu zdobył doświadczenie i wiedzę z zakresu usług i produktów w tej branży, w szczególności glazurnictwa oraz technologii wykończeń wnętrz. W działalności tej osiągał wysokie wyniki i często był wyróżniany za ponadprzeciętne rezultaty. Pozwoliło mu to na zdobycie dyplomu mistrzowskiego w zawodzie glazurnik. Kieruje firmą świadczącą takie usługi . Prowadzi grupę na Facebooku: "Glazurnik - moje hobby". Jest współzałożycielem Stowarzyszenia Branży Wykończeniowej. W Akademii dzieli się wiedzą za zakresu szeroko pojętego glazurnictwa..

Michał Bączkowski

Związany z usługami budowlanymi od lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku. Niezastąpiony w dziedzinie glazurnictwa tradycyjnego i wielkoformatowego - doświadczenie zdobywał w kraju jak i za granicą . Wykonawca, mistrz glazurnictwa, wykładowca praktycznej i teoretycznej nauki glazurnictwa w Stowarzyszeniu Branży Wykończeniowej i nie tylko. Członek komisji egzaminacyjnej. Czynny praktyk w zawodzie. Współ prowadzący webinary glazurnicze na platformie fb "Glazurnik - Moje hobby".

Zdjęcie Karoliny Malickiej

MIEJSCE DLA CIEBIE!

A może Ty również chcesz zostać naszą ekspertką/naszym ekspertem ?! Serdecznie zapraszamy! Skontaktuj się z nami już teraz lub wejdź do zakładki współpraca i zobacz na jakich polach możemy razem podziałać.

akademia dobrego projektu

Sprawdź co piszą o nas nasi kursanci

akademia dobrego projektu

Zobacz nas w akcji

Szkolenia, spotkania, eventy dla architektów wnętrz...
Chcesz z nami współpracować - napisz do nas maila

Zapisz się na newslettera Akademii Dobrego Projektu

.